چرا خوش رج؟ 🙋

حتما برای شما هم پیش اومده

که در زمینه پوست یا مو دچار عارضه ای باشید و برای پیدا کردن راهکار به محصولات زیادی برخورد کنید ، که همه ادعا کنن نتیجه بخش و اثر بخشه .

نتیجه بخش بودن هر راهکاری به منشا اون برمی گرده و مطالعه بیوگرافی دکتر خوش رج علت تاثیر بالای محصولات رو براتون روشن میکنه.

سه علت تاثیر گذاری بیشتر محصولات :

♦ اول ترنسفر های عالی که در این محصولات استفاده شده و به نسبت محصولات دیگر قابلیت نفوذ و انتقال به لایه زیرین و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است و کلیه این مواد اولیه توسط دکتر خوش رج تولید می شوند و خریداری نشده اند.

♦ دوم اینکه استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده میکنند اما محصولات دکتر خوش رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب تر در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد، در صورتی که شامپو های خارجی مشابه که از یکی از ترانسفر های ما به اسم زئاتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالغ بر 600,000 تومان دارند.

♦ سومین مزیت و برتری این است که کلیه پکیج های دکتر خوش رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف کننده ، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده اند و میزان جواب دهی و کیفیت آنها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده اند که این امر مخصوصا در مورد محصوالت درمانی و زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.

در صابون‌ها از اسیدچرب نارگیل و در شامپوها از عصاره چای سبز، گریپ فروت و ویتامین‌های A1 E1 B5 استفاده شده اما بارزترین تفاوت محصولات دکترخوش رج عدم استفاده از نگهدارنده شیمیایی پارابن است